BALIK KARNAWAŁOWY W GAŁOWIE

BALIK KARNAWAŁOWY W GAŁOWIE

W sobotę, 14 stycznia Klub Rotary Szamotuły zorganizował dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia tradycyjny balik karnawałowy, który po raz kolejny odbył się dzięki uprzejmości firmy Gałopol - w pięknych wnętrzach pałacu w Gałowie.Warunkiem uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu było natomiast specjalne przebranie.

Wolontariusze wspólnie z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną bawili się przy doskonale znanych rytmach przez kilka godzin, zaś pod koniec imprezy Święty Mikołaj, który zawitał do pałacu już dużo wcześniej, wręczył wszystkim obecnym, drobne upominki i słodycze. Podopieczni Stowarzyszenia skorzystali również z ciepłego posiłku.

Zabawy było co nie miara - nic, więc dziwnego, że opuszczając pałac w Gałowie, uczestnicy baliku nie kryli swojego zadowolenia z tak dobrze spędzonego czasu.

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje członkom Klubu Rotary Szamotuły za czwartą już edycję baliku karnawałowego, który zarówno finansowo, jak i organizacyjne przygotowany jest właśnie przez rotarian.