SERCEM ZA SERCE

SERCEM ZA SERCE

 

16 marca 2019 r.  w auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach odbyło się doroczne spotkanie "POPOŁUDNIE ROZRYWKI I KULTURY - SERCEM ZA SERCE".

UROCZYSTOŚĆ rozpoczęła się od piosenki w wykonaniu podopiecznej Stowarzyszenia Zuzi oraz Marty . Następnie prowadzący Piotr Witoń powitał wszytkich obecnych poczym, prezes Stowarzyszenia Barbara Prętka podziękowała wszystkim dzięki, ktorym Stowarzyszenie mogło realizować zadania na rezcz osób niepełnosprawnych w mininym roku i  zaprosila do obejrzenia prezentacji pt. ROK 2018 W STOWARZYSZENIU.

Jak co roku zaprezentowali sie podopieczni Stowarzyszenia - członkowie grupy teatralnej  w premierze przedstawienia pt.Afryka Kazika  ( opiekun grupy Piotr Witoń ) Możliwość wystąpienia przed większą publiką i zaprezentowania własnych możliwości stanowiła dla osób niepełnosprawnych niezwykle istotny element rehabilitacji, a także integracji ze społeczeństwem. Młodzi aktorzy przygotowywali się zresztą do tego występu przez kilka tygodni. Był również występ piosenkarski Judyty i Taneczny Asi.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z terenu całego powiatu szamotulskiego. Nie zabrakło reprezentantów szkół, zakładów pracy, instytucji, indywidualnych darczyńców i przyjaciół organizacji oraz jej członków i podopiecznych.

Stałym elementem spotkania -( bardzo miłym dla członków i podopiecznych organizacji) jest podziękowanie wszytkim darczyńcom, ofiarodawcom, przyjaciołom - OSOBOM WIELKIEGO SERCA  dzięki , którym Stowarzyszenie mogło spełniać marzenia, pragnienia i potrezeby dzieci i młodziezy niepełnosprawne ( kazdy otrzymał symboliczną statuetkę oraz serduszko z piernika z napisem DZIEKUJEMY)

Po oficjalnej części spotkania goście zostali zaproszeni oraz wszyscy obecni na słodki poczęstunek. 

 

fotorelacja z uroczystości na naszym facebooku